Warning: A non-numeric value encountered in /home/g2media/domains/g2mediagroup.pl/public_html/wp-content/themes/Divi2/functions.php on line 5763
telefon 790 380 444 biuro@g2mediagroup.pl

Tworzenie Stron Internetowych

Tylko u Nas takie ceny!!!

Od kilku lat zajmujemy się tworzeniem stron internetowych.

Oferujemy zarówno tworzenie tradycyjnych stron, wykonanych w HTML + CSS, jak i szablonów Joomla i WordPress.

Strona internetowa jest wizytówką każdej firmy. Nie ważne czy mamy sklep internetowy, czy też mały biznes oferujący usługi lokalne, strona internetowa powinna wyglądać przejrzyście, czytelnie, profesjonalnie.

Budując strony internetowe, staramy się sprostać wymaganiom Klienta, jednocześnie zachowując rozsądne ceny.

Tylko u nas mikro strona, zawierająca do 8 podstron w cenie od 500zł.

WordPress jest obecnie jednym z najpopularniejszych narzędzi służącym do powstania kompleksowej strony internetowej, dlatego też często korzystamy z jego zasobów i używamy go jako szkielet nowo powstających stron internetowych.

Nie używamy własnych CMS ów, ale współpracujemy z jedną z największych Agencji w Polsce, która wykonuje duże i profesjonalne portale dla naszych Klientów.

 

 NIE TRAĆ CZASU I PIENIĘDZY!!  ZAUFAJ NAJLEPSZYM!!!

Kilka darmowych szablonów mogą Państwo znaleźć: Darmowe Szablony

 

Internet przepełniony jest przeróżnymi serwisami, od treści nic nie znaczących- po profesjonalne, cenne dla odbiorcy informacje. Te drugie stanowią dla internautów pożądany cel i pozwalają na otrzymanie satysfakcjonujących wyników poszukiwań.

Tworzenie stron WWW stało się zajęciem skierowanym na zaspokajanie potrzeb odbiorców. Treści umieszczane na stronach www powinny zawierać merytoryczne informacje, które pozwolą na zaspokojenie nawet najbardziej wymagających surferów. Nie mniej jednak projekty graficzne stanowią bardzo ważny element składający się na skuteczność strony. W celu zaspokojenia potrzeb konsumenta oferujemy tworzenie serwisów internetowych. Dzięki doświadczonym ekspertom proponujemy kompleksowe rozwiązania , łącząc funkcjonalność strony z jej atrakcyjnym designem.

W usłudze tworzenia strony:

 

– pomoc w zakupie domeny,

– ustawienie domeny na hostingu,

– utworzenie szablonu,

– instalacja na serwerze,

– konfiguracja (Joomla, WordPress),

– instalacja pluginów,

– tekst SEO na życzenie

Zapytaj o cenę!!

3 + 11 =